ISLAK MENDİL PRİVATE LABEL
Tel: (0212) 623 0 070 (Pbx)

Hakkımızda Şirket Profili ve Geçmiş

1999 yılında İzmir merkezli bir şirket olarak ticari hayatına başlayan şirketimiz, ilk kuruluş yıllarında çeşitli temizlik, gıda ve kozmetik şirketlerinin Ege ve Akdeniz distribütörlüklerini yapmaktaydı.

2004 yılında ıslak mendil ve kozmetik gruplarında üretime geçmek amacı ile şirket merkezini İstanbula taşımıştır.

Şu anda 4.000 metre kare kapalı alanlı fabrikamızda Islak mendil başta olmak üzere çeşitli kozmetik ürünlerinin üretimini yapmaktadır.Üretimini yapmakta olduğumuz bu ürünleri yurt içinde İstanbul, İzmir, Ankara, Samsun ve Adana bölge müdürlükleri aracılığı ile tüm Türkiye’ye satmaktadır.

Bir Adım Önde Olmak..

Günümüzde teknoloji, bilgi, iletişim ve endüstriyel anlamda çok büyük gelişmelere neden olmuştur.Dünya çapında ve türkiye içerisinde sektörel olarak temizlik ürünleri wet towel, wet wipes, private label (ıslak mendil, ıslak havlu, özel markalı ürün) dünya ticaretinin giderek küreselleşmesi rekabet çıtasını çok daha üst bir seviyeye taşımış bulunmaktadır. Bur-iş olarak bu rekabetin içinde yer almak için her zaman daha kaliteli ve daha üstün ürünleri pazara sunmak amacımızdır. Pazarda bulunan müşteriler artık çok daha bilgili ve bilinçlidir.Bu sebeple müşteri beklentilerinin her zaman bir adım önünde olmayı hedef aldık. Endüstriyel alanda daha önceleri hayal bile edilemeyen bir teknolojiye sahip olarak üretim yapmak artık mümkün..