ISLAK MENDİL PRİVATE LABEL
Tel: (0212) 623 0 070 (Pbx)

Bur-İş Üretim Sertifikaları

ISO 9001:2008 Kalite yönetim sistemi belgelendirme kapsamında 61036 sayılı sertifika ile 08 Mart 2007 tarihinde firmamız; BUR-İŞ PAZ.TEM. MALZ. GIDA.TUR.SAN.TİC. LTD. ŞTİ her türlü temizlik malzemelerinin, ıslak mendil ve kolonyalı mendillerin, endüstriyel temizlik ürünlerinin, makyaj ürünlerinin imali, alımı, satımı, ithalat ve ihracatı, toptan ve perakende pazarlaması ve ticaretini yapmak konularında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Belgesi’ne haiz olmuştur.

Bur-İş Sağlık Bakanlığı Üretim Sertifikası

Bur-İş ISO 9001 2008 Sertifikası

Bur-İş FSC Sertifikası

Bur-İş İso 22716 ıslak mendil üretim sertifikası

Bur-İş İso 22716 ıslak mendil üretim sertifikası

Bur-İş Şirket Politikası

Etkin bir kalite yönetiminin tam tanımı tüm dünya’da ISO 9001 adı altında bir standarttır. Bir kuruluş ancak yeterli kriterleri sağladığında bu belgeye hak kazanabilmektedir.ISO 9001 belgesi bir işletmenin ürün veya hizmetlerinin tamamını kapsayan uluslararası bir standardizasyon ile ürettiğinin net bir kanıtıdır.
ISO 100’e yakın ülkenin iştirak ettiği (International Organization for standardizasyon) kuruluşudur.

Değişik ülkelerde ve farklı coğrafyalarda üretilen mal ve hizmetlerin farklı olabildiği bir gerçektir. Bu sebeple dünya ticareti için bazı teknik sorunlar ortaya çıkabilmektedir. ISO standartları ülkeler arası mal ve hizmetlerin üretim sürecinden satış sürecine kadar olan safhaları uluslararası bir standardizasyona tabi tutarak, tüm dünya tarafından kabul edilen standartları belgeleyerek tüm teknik problem ve sorunlara engel olabilen bir akreditasyon kuruluşudur. İSO’nun temel işlevi kalite yönetim standardizasyonunu sağlamaktır..