ISLAK MENDİL PRİVATE LABEL
Tel: (0212) 623 0 070 (Pbx)

Multisoft Clean’s Makyaj Temizleme Mendili

Multisoft Clean's Makyaj Temizleme Islak Mendili

Multisoft Clean’s Make Up Wet Towel

Multisoft Clean’s Makyaj Temizleme Islak Mendili

Ürün Kodu: MAK 0369
Paketleme: Bir paket içinde 20 veya 25 adet
Sunum: Display Karton Malzemede 6 paket, Bir Kolide 48 Paket
m3: 1 m3=31 Koli
Multisoft Clean’s Makyaj Temizleme Islak Mendili makyaj temizleme için dermatolojik testlerden geçmiş, ıslak mendil. Hijyenik, B5 vitamini katkılı, alkolsüz .Özel yumuşatılmış yeni krem etkisi. Tek bir paket kullanımında 20 veya 25 adet adet ıslak havlu adedi ile aynı zamanda ekonomik.

Bütün cilt tiplerinde kullanılabilecek hızlı, kolay ve etkili bir göz ve yüz makyaj temizleyicisi olan Multisoft Clean’s Makyaj Temizleme Islak Mendili, cildinizin doğal nem dengesini koruyarak, makyaj ve makyaj artıklarını derin, etkili bir şekilde çıkartmaktadır.Vitamin B5 etkisi ile cildi rahatlatarak cildi maksimum seviyede nemlendirmektedir.Özel losyon bazlı formulasyonu sayesinde tahriş etkisi yapmayarak, özellikle göz çevresinde yanma hissine neden olmaz.Etkili bir biçimde makyajdan arınmış ipeksi bir ciltler için Multisoft Clean’s Makyaj Temizleme Islak Mendili..

Bileşenler: Deionized Aqua, Laurly Glucoside, Cetearly Isononate-Ceteareth-12, Cetearly Alcohol-Glyceryl Steareth-Glycerin Ceteareth-12-Cetly Palmitate, PPG-1-PEG-9-Laurly, Glycol Ether, Panthenol, Phenoxyethanol-Methyl Paraben-Propyl, Paraben-2-Bromo-2-Nitropropane1.3 Diol, EDTA, Perfume