ISLAK MENDİL PRİVATE LABEL
Tel: (0212) 623 0 070 (Pbx)

Şİrket Politikası

Bur-iş Pazarlama Temizlik Malzemeleri Gıda Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti.1999 yılında İzmir merkezli bir şirket olarak ticari hayatına başlayan şirketimiz, ilk kuruluş yıllarında çeşitli temizlik, gıda ve kozmetik şirketlerinin Ege ve Akdeniz distribütörlüklerini yapmaktaydı.2004 yılı itibariyle ıslak havlu ve mendil ürünleri sektöründe üretime başlamıştır.

Bur-iş, Avrupa Kozmetik Yasalarına ve Türk Sağlık Bakanlığının kozmetik mevzuatlarına tabidir ve bununla ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun olarak çalışmaktadır.

Bur-iş, gelişen teknolojileri yakından takip ederek müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda hatasız ve kaliteli ıslak havlu ve ıslak mendil üretmeyi amaç edinmiştir.

Bu amaca ulaşmak için; kaynaklarımızı etkin bir şekilde kullanarak, ıslak mendil ürünleri sektöründe teknoloji ve kalite öncüsü Uluslararası bir şirket yapmayı, pazar payını arttırmayı ve rekabet üstünlüğünü sürekli elde tutmayı vazgeçilmez bir hedef olarak belirlemiştir.

Bur-iş bu hedef doğrultusunda iyi imalat uygulamalarına uyarak kozmetik ürünlerin üretimini organize etmek ve gerçekleştirmek, ürün kalitesi üzerinde etkisi olabilen insan faktörünün, teknik ve idari faktörlerin etkin bir şekilde kontrol edilmesini
sağlamıştır. Bu kontrolün amacı kalite ile ilgili eksikleri azaltmak, ortadan kaldırmak ve hepsinden önemlisi bunları önceden tahmin edilmesini sağlamaktır.

Bur-iş bu amaçları başaracak çalışanları için karşılıklı saygı ve güvenin esas olduğu, herkesin kendini sorumlu hissettiği bir çalışma ortamı oluşturmayı ve sürekliliğini sağlamayı gerekli olarak görür. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerine kusursuz bir hizmet sunmak için, çalışanlarının beceri ve teorik bilgiler edinmelerine odaklanmıştır.

Ürün ve proseslerimizi geliştirerek, çevreye duyarlık konusunda itina gösterecek ve belirlediğimiz politikanın etkin bir şekilde uygulanması ve başarılması için kalite yönetim sistemine uyacak ve sürekli geliştireceğiz.

Firmamızın bu amaç doğrultusunda çalışacağını taahhüt ederim.
Bur-İş